Каталог
АКЦІЇ ТА НОВИНКИ

Співпраця з ЕВРОСВЕТ

Джерела світла на світлодіодах: завжди привабливі товари для заробітку

Світлодіоди характеризуються тривалим терміном експлуатації. У більшості випадків лампи в світильниках можна не замінювати роками. Але і такі пристрої можуть вийти з ладу, тому необхідно купити нові лампи для установки. У деяких ситуаціях джерела світла можна замінити і в старих світильниках, що дозволить скоротити витрати на покупку нових приладів. У будь-якому випадку, придбання світлодіодних ламп оптом виявиться приємним за ціною рішенням, тим більше, товар доставляється по Україні.

З нами вигідно співпрацювати завдяки:

· Широкому асортименту LED продукції, який завжди є в наявності.

· Відвантаженню товару день в день.

· Створенню індивідуальної продукції під тендерні запити.

· Прозорому ціноутворенню, високій маржі і щомісячним акційними пропозиціями.

ЕВРОСВЕТ — це гарантія якості світлодіодної продукції в будь-якому з варіантів її виконання.

Якщо ви бажаєте співпрацювати з ЕВРОСВЕТ, заповніть форму і наші менеджери зв'яжуться з вами:Широкий вибір Led ламп: якісне освітлення оптом

Світлодіодні лампи оптом — це найбільш вигідне рішення для тих споживачів, які прагнуть швидко і недорого замінити джерела світла на енергоефективні моделі. Купівля світлодіодних світильників дозволить вирішити одночасно кілька важливих завдань:

· Скоротити витрати електроенергії;

· Встановити довговічні та прості в обслуговуванні прилади;

· Підібрати вироби з найбільш ефективними параметрами;

· Забезпечити максимальну безпеку й екологічність освітлення.

Купити лед лампи оптом — означає отримати масу переваг, які забезпечує новий тип світильників. До того ж, вибір продукції дає можливість придбати товар з найбільш відповідним дизайном і властивостями.

Всі моделі Led світильників: вигідні пропозиції оптом

Різноманітність моделей і типів світильників на світлодіодах дозволить придбати будь-який з варіантів в необхідній кількості. Ви легко можете вибрати товар для експлуатації в умовах закритого комерційного, житлового приміщення або на вулиці, з різною потужністю, колірною температурою, різної форми, розміру, з різним кріпленням.

Для будинку, офісу, торгового приміщення чи адміністративних, комерційних, медичних, навчальних закладів варто купити світлодіодні панелі оптом. Цей тип світильників — чудова альтернатива звичним люстрам. Тонкі панелі не займають багато місця, не «крадуть» простір, створюють атмосферу легкості. Вони ідеально підходять для організації освітлення у великих за площею залах, забезпечують якісне світло для роботи.

Для оформлення довгих коридорів, виробничих приміщень, анфілад, робочих зон можна купити трекові світильники оптом. Застосування інноваційних технологій при їхній розробці дозволило створювати мобільні освітлювальні прилади з різною кількістю елементів (джерел світла). Заміна звичайних світильників на трекові моделі допоможе істотно скоротити споживання електроенергії та використовувати світло тільки в тих зонах, де він потрібний.

Купити оптом світлодіодні світильники можна і в інших варіантах виконання. Постачальник пропонує покупцям широкий асортимент енергозберігаючих приладів в категоріях:

· точкові, стельові, настінні моделі;

· підвісні, що вбудовуються, накладні прилади;

· настільні і підлогові пристрої.

Ви можете окремо купити лед лампи оптом або світильники в зборі. Крім виробів для будинку, офісу, промислових, виробничих, комерційних приміщень та адміністративних будівель, на сайті ви знайдете широкий вибір вуличних моделей.  

Світлодіодні прожектори: великий і дрібний опт за найкращою ціною

Компанія ЕВРОСВЕТ — виробник світлодіодної продукції для освітлення. Ми спеціалізуємося на оптових поставках приладів для вуличного освітлення. У нас ви можете купити LED прожектор оптом, вибравши продукцію, що відповідає вимогам технічних характеристик, рівнем захищеності, зовнішнім виглядом.

Крім прожекторів на сайті представлені товари для вуличного освітлення інших типів — консольні і універсальні світильники, широко застосовуються для організації освітлення відкритих просторів. Всі пристрої даного типу відрізняються тривалим терміном служби, високим ступенем захисту від впливу зовнішніх факторів, простотою монтажу та обслуговування. При виборі продукції зверніться до наших консультантів для отримання детальної інформації про пропозиції. Ми допоможемо підібрати оптимальні за характеристиками прилади для установки на вулицях, в парках, на приватній або промислової території.