select
Увійти
Вхід до інтернет-магазину

E-mail

Пароль

нагадати пароль
Скасувати
Зареєструватися
Контакти Доставка і оплата Гарантія
search
Увійти
Вхід до інтернет-магазину

E-mail

Пароль

нагадати пароль
Скасувати
Зареєструватися
0
Кошик0 товар
Каталог
АКЦІЇ ТА НОВИНКИ

Партнерство з «Євросвітло»

«Євросвітло» — виробник світлодіодного освітлення для офісів і вулиці, заводів і складів. Тримаємо в асортименті тільки популярні продукти, здатні працювати роками в українських господарствах і промисловості.Нашим партнерам і кінцевим споживачам необхідно закривати запити в короткі терміни. Чим швидше вдасться зробити поставку, тим швидше клієнт почне користуватися продуктом, і тим швидше він розрахується з партнером.

Виставляємо рахунок ще в процесі спілкування. Відправляємо день в день замовлення будь-якого розміру: хоч один світильник, хоч 10-тонну вантажівку.

Менеджер допоміг партнеру отримати замовлення за шість хвилин з моменту запиту

Надаємо всі документи, необхідні для ведення бізнесу в Україні. Реєструємо податкові протягом тижня.

Працюємо із закупівельниками
великими і дрібними.
А також бізнесами напряму

Продаємо дрібним і великим гуртом світильники, супроводжуємо угоди, надаємо консультації по вибору освітлення і забезпечуємо супровідною документацією.

Монтажні організації та магазини, яким треба продукцію «на вчора», йдуть в «Євросвітло», бо товар поїде в день звернення. Навіть якщо це шість палет. Або всього одна світлодіодна панель.

Це два замовлення.
Обидві заявки від 17 серпня.
Обидва відправили 17 серпня.

Дистриб’ютори звертаються до нас, тому що продукт постійно покращується, а номенклатура не змінюється роками. Непорядні покупці не можуть ввести в оману дистриб‘ютора через наявність партійного обліку і сервісний центр «Євросвітло».


Етап тестування побутової лампочки на підвищення напруги

Для партнерів, хто працює в тендерних закупівлях, підбираємо аналоги, надаємо гарантійні листи на поставку і виконуємо ці гарантії. Забезпечуємо необхідними сертифікатами і документами всю продукцію.

Надаємо й іншу документацію. В тому рахунку лист про відсутність звʼязків з країнами-агресорами.

Проводимо консультації та підбираємо світильники під конкретні об'єкти: офіс в новобудові, склад біля вокзалу, під‘їзд в будівлі 60-х років чи центральну вулицю селища в Херсонській області. Ми враховуємо специфіку проєкту, щоб запропонувати світильники, які пропрацюють якнайдовше в конкретних умовах і забезпечать достатньою кількістю світла.

Пропонуємо тільки товари-хіти продажу.
В будь-якій кількості

Ми будуємо асортимент на актуальних LED-технологіях і формуємо його виключно з бестселерів. Товар ретельно підбирається і проходить тестовий запуск. Якщо продаж «не пішов», безжально виводимо продукт з оберту.

Це спрощує вибір: замість сорока однакових, але трішки різних світильників для під’їзду, у нас є два: з вбудованим LED і під лампу.

Кожна позиція щомісячно перевіряється на актуальність. Так вдається надавати оновлений товар, щойно на нього зʼявляється попит. А ціна завжди залишається актуальною для ринкових умов.

Концентрація на найпопулярніших товарах дала охопити більше категорій: ми пропонуємо освітлення в 30 товарних групах. Тому клієнти можуть освітити нашими лампами і світильниками все: від комори чи коридора до гігантського цеху або автомобільної дороги.

Партнерські торгові організації та монтажні бригади фокусуються виключно на роботі по підпису угод і реалізації проєктів. За асортимент подбали ми — під кожний популярний запит у нас буде два-три варіанти освітлення, а всю продукцію не доведеться довго вивчати.

Додатковий бонус — супровідні матеріали. Більшість наших партнерів використовує в роботі технічні листівки і каталоги, які розповідають про продукцію головні особливості. Найчастіше, цього вистачає, щоб відповісти на запитання покупців, навіть без розмов: відправив матеріали, а клієнт ознайомився і зробив правильний вибір.

Актуальні технічні листівки доступні на Google Диску. Матеріали постійно оновлюються, тому зручно надавати партнерам прямі посилання на файли в Диску

Асортимент всього у 400 позицій і великий склад дозволяють тримати залишки на півроку продажу. Якщо у нашого партнера буде запит на 20 тисяч ламп Т8, ми відправимо його сьогодні.

Склад розташований в Києві, тому наші партнери часто обирають самовивіз. Так і машина не їде зі столиці напівпустою, і запаси можна оновлювати частіше.

Звертайтеся до нас напряму. Ми обговоримо всі деталі та оберемо зручний формат співпраці.