select
Увійти
Вхід до інтернет-магазину

E-mail

Пароль

нагадати пароль
Скасувати
Зареєструватися
Контакти Доставка і оплата Гарантія
search
Увійти
Вхід до інтернет-магазину

E-mail

Пароль

нагадати пароль
Скасувати
Зареєструватися
0
Кошик0 товар
Каталог
АКЦІЇ ТА НОВИНКИ
Головна » Про компанію

Про компанію "Евросвет"

Компанія ЕВРОСВЕТ виробляє і продає світлодіодні світильники в Україні вже понад 14 років. Ми активно розвиваємося та займаємо одну з лідируючих позицій на ринку світлодіодного освітлення. Кожен освітлювальний прилад проходить багаторівневий контроль якості й отримує сертифікат європейського зразка.

Наші основні напрямки діяльності:

• Продаємо світлодіодні світильники оптом і в роздріб.

• Розвиваємо дилерську мережу.

• Створюємо системи світлодіодного освітлення для дому та офісу, комерційних і виробничих приміщень.

Історія компанії

Компанія ЕВРОСВЕТ була створена в 2006 році. Спочатку ми працювали над комплексними поставками електротехнічної та світлотехнічної продукції для промислових підприємств.

У 2014 році ми переглянули стратегію розвитку і вибрали один напрямок — світлодіодне освітлення. Тоді ж було налагоджено партнерство з виробничими підприємствами Китаю і зареєстрована ТМ Евросвет.

Тоді ж ми відкрили філію в Києві і пізніше перенесли сюди основний офіс. Основні пріоритети ЕВРОСВЕТ сьогодні: розвиток дилерської мережі і співпраця з комерційними організаціями в Україні та за кордоном.

Місія компанії

Основна місія компанії «ЕВРОСВЕТ»: робити життя людей кращим за допомогою якісного та безпечного світла. Ми створюємо освітлення, доступне кожному!

3 головні цінності Евросвет:

Прозорість. Наші клієнти завжди знають, за що платять. До кожного товару ми надаємо документи, де прописані технічні параметри приладу. Всі характеристики дійсні, компанія дає річну гарантію на свою продукцію.

Розвиток. Кожні півроку всі співробітники компанії проходять тренінги, де вивчають технічні нюанси товарів і дізнаються про новинки продукції. Менеджери знають все про лінійки товарів, готові дати відповідь на будь-яке питання клієнта і допоможуть вибрати продукцію.

Повага. Ми цінуємо час кожного клієнта і намагаємося зробити все, щоб в майбутньому він знову повернувся до нас. Менеджери продають тільки ті прилади, які підходять клієнту. Консультант дізнається, з якою метою і для якої території потрібне освітлення. Потім шукає і пропонує лінійку товарів, яка підійде за розміром і особливостями приміщення. Ми не будемо радити дорогий яскравий прожектор, якщо замість нього можна поставити більш доступний варіант.

Кар'єра і розвиток

Наша команда — це колектив, об'єднаний спільними цінностями і прагненням до нових досягнень. Кожен співробітник ЕВРОСВЕТ повинен розділяти наші принципи — ми віримо, що тільки так можна створити команду однодумців, мотивованих на результат.

Співробітники ЕВРОСВЕТ не скуті бюрократичними бар'єрами. Компанія цінує ініціативність і бажання реалізувати свій потенціал. В результаті — бізнес розвивається, а клієнти отримують кваліфіковані консультації та якісне обслуговування.